ورزش

آغاز اردوی تیم ملی آبهای آرام ب از امروز در

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما فدراسیون قایقرانی، دور جدید تمرینات تیم ملی آب‌های آرام ب از امروز ۲۳ اردیبهشت در ۱۰ استان با نظارت و  برنامه پدرو سنا سرمربی تیم ملی برگزار خواهد شد. این اردو تا ۱۲ خرداد ادامه خواهد داشت.
ورزشکاران تیم ملی ب با هدایت و برنامه پدرو سنا سرمربی برزیلی تیم ملی تمرینات خود را در هیات‌های قایقرانی محل زندگی خود تحت نظر دستیاران سرمربی تیم ملی انجام می‌دهند.
بر این اساس ۴۹ ورزشکار بانوان و آقایان در هیات‌های قایقرانی گیلان، تهران، البرز، مازندران، آذربایجان‌شرقی، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، اصفهان وکردستان تمرینات خود را ادامه خواهند داد.
در استان گیلان سارا سهمانی، آوین محمدزاده و پارمیس نژادباقری در کایاک بانوان، آتنا شیرزاد در کانوی بانوان، امیرحسین آقامیرزایی، یزدان زراعت‌کار، داریوش محمدی وعباس‌حسینی در کایاک آقایان و محمدسینا شکوری و محمد عباسی در کانوی آقایان تحت نظر آرش بصارت‌دار و علیرضا جاوید دستیاران سرمربی، سکینه مرادی مربی هیات و عباس صیادی به عنوان سرپرست تمرین خواهند کرد.
در استان تهران سارا حسینی، پدیده پهلوان‌زاده، ارشین رضانژاد و هلیا طالبی در کایاک بانوان، فربود کیانی، محمد میرزایی، تارخ طالبی و محمدرضا پیشگاهی در کایاک آقایان و امیرحسین قالیباف، ارشیا عبدالهی، آریا قنبرزاده، عرفان رجبی، محمد ابوالحسنی و محمد ابوالحسنی در کانوی آقایان و در استان البرز ستایش پورتالاری، کیانا گلبندها، صوفیا پاکروان و بهار تنها در کایاک بانوان و دنیا جوکار، هستی ناصری و زهرا مطهر در کانوی بانوان تحت نظر علیرضا علیمحمدی دستیار سرمربی تمرین می‌کنند.
در استان مازندران امیررضا آهنگربهان، امیررضا اولادیان و آریا بنده‌نژاد در کایاک آقایان و گلناز غصنفریان در کایاک بانوان تحت نظر علی بنده‌نژاد مربی هیات در اردو هستند.
در استان کردستان پیشکوت احمدی در کانوی آقایان، در استان اصفهان امیررضا بررزگر در کایاک آقایان، ونسترن خیرالهی در کایاک بانوان
در استان کرمانشاه کیمیا حسن‌خانی، سما یاسی و کیانا مجیدی در کایاک بانوان و سهیل بیاتی درکانو آقایان
در استان آذربایجان شرقی ثنا زارع در کانوی بانوان به اردو دعوت شده‌اند.
در استان بوشهر مژده مطرقی در کانوی بانوان و علی طاهری، عرفان زنده پی و پارسا امیدوار در کایاک آقایان و در استان هرمزگان نرجس سالاری‌پور در کایاک بانوان و فائزه سلیمانی و ستایش شریفی در کانوی بانوان در اردو هستند.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا