سیاست

ابطحی خطاب به امام جمعه لاهیجان؛ بی‌سیم نزن! بی‌حجابی را

محمدعلی ابطحی، فعال سیاسی و رئیس دفتر سابق محمد خاتمی در پاسخ به امام جمعه لاهیجان که نوشته بود “از لاهیجان به مرکز؛ شهر به دلیل بی‌حجابی در حال سقوط است”، نوشت: بی‌حجاب‌ها دشمن خارجی نیستند که شهر سقوط کند. فرزندان این آب و خاک هستند. بی‌سیم نزنید. ادبیات شما فقط به گسترش بی‌حجابی می‌انجامد.

دیدارنیوز: کشورمان سال‌هاست در وضعیت مناسب اقتصادی و اجتماعی قرار ندارد اما تندروهای داخلی بدون توجه به این مسایل خواستار برخورد با بی‌حجابی هستند؛ اتفاقی که با برخوردهای تند علیه زنان و دختران ایرانی همراه بوده و نتیجه‌ای هم نداشته و منجر به اتفاقی تاسف‌بار و فاجعه‌ای مانند مرگ دختر جوان کردستانی «مهسا امینی» شد که کشور را ماه‌ها به بحران کشاند و تبعات آن همچنان ادامه دارد.

در این میان، یک صفحه توییتر منتسب به سید جواد سلیمانی، امام جمعه لاهیجان به مرکز بی‌سیم زده و نوشته شهر (از نظر او به دلیل بی حجابی) در حال سقوط است! و خواستار برخورد بیشتر در این مساله شده.

محمد علی ابطحی، فعال سیاسی و رئیس دفتر سابق محمد خاتمی در همان شبکه فیلترشده برای مردم او پاسخ او را داده و نوشته است: امام جمعه محترم، بی‌حجاب‌ها دشمن خارجی نیستند که شهر سقوط کند. فرزندان این آب و خاک هستند. بی‌سیم نزنید. ادبیات شما فقط به گسترش بی‌حجابی می‌انجامد.

 

 

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا