ورزش

افتتاح کتابخانه کمپ تیم های ملی کشتی

کتابخانه کمپ تیم‌های ملی کشتی با حضور قهرمانان کشتی آزاد و فرنگی المپیک و جهان افتتاح شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم افتتاح کتابخانه مجهز و بزرگ کمپ تیم‌های ملی کشتی، بعد از ظهر دیروز (سه شنبه) با حضور حسن یزدانی، محمدعلی و محمدرضا گرایی، کامران قاسم پور، امیرحسین زارع و محمدهادی ساروی افتتاح شد.

این کتابخانه در راستای سند طرح توسعه و راهبردی فدراسیون در بخش فرهنگی و اجتماعی و با هدف ارتقاء سطح اطلاعات و دانش کشتی گیران و همچنین استفاده مفید در اوقات فراغت و دوری از فضای مجازی، راه اندازی شده است.

از نکات مثبت این کتابخانه می‌توان به تهیه ۵ هزار جلد کتاب در موضوعات مختلف از جمله واژه نامه‌های عمومی و تخصصی، فرهنگ لغت، دائره المعارف ها، اطلس ها، آموزشی در دسته‌های مختلف از جمله ورزشی، روانشناسی، علمی، مذهبی و …، زندگی نامه ها، داستان‌ها در دسته بندی‌های فانتزی، ماجراجویانه، رمان، ترسناک، مهیج و … در چندین جلد اشاره کرد.

این کتابخانه به زودی به سیستم کامپیوتری جستجوی کتاب نیز مجهز می‌شود تا دسترسی به عناوین مختلف کتاب به راحتی صورت گیرد.

گفتنی است فرهنگ کتابخانی در بسیاری از کشور‌ها به ویژه کشور‌های توسعه یافته نهادینه شده است و اضافه شدن این کتابخانه می‌تواند الگویی برای ترویج این فرهنگ در بین کشتی گیران باشد.

افتتاح کتابخانه کمپ تیم های ملی کشتی افتتاح کتابخانه کمپ تیم های ملی کشتی افتتاح کتابخانه کمپ تیم های ملی کشتی افتتاح کتابخانه کمپ تیم های ملی کشتی افتتاح کتابخانه کمپ تیم های ملی کشتی افتتاح کتابخانه کمپ تیم های ملی کشتی

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا