سیاست

انتخابات کمیسیون‌های وزنه‌برداری به تعویق افتاد

آفتاب‌‌نیوز :

انتخابات کمیسیون های مربیان، داوران و ورزشکاران فدراسیون وزنه برداری قرار بود فردا ( چهارشنبه) برگزار شود که به تعویق افتاد.

انتخابات از ساعت ۹ تا ۱۶ روز یکشنبه به صورت آنلاین برگزار می شود و افراد واجد شرایط رای دادن، با وارد کردن کد ملی و شماره همراه خود می توانند وارد صفحه رای دهی شده و نسبت به ثبت رای برای نامزد مورد نظر خود اقدام کنند.

افراد واجد شرایط رای دهی می بایست پنج عضو اصلی و دو عضو علی البدل کمیسیون داوران، پنج عضو اصلی و دو عضو علی البدل کمیسیون مربیان و هفت عضو اصلی به اضافه دو عضو علی البدل کمیسیون ورزشکاران را با رای خود انتخاب کنند.

بنابراین در کمیسیون ورزشکاران:

هر فردی که در این کمیسیون حق رای دارد می بایست به ۶ ورزشکار آقا و ۳ ورزشکار خانم رای دهد. از مجموع ۹ نفر، ۷ نفر اول به ترتیب آرا، اعضای اصلی و ۲ نفر آخر اعضای علی البدل خواهند بود.

تذکر: در کمیسیون ورزشکاران از هر استان حداکثر دو نفر می توانند عضو باشند.

در کمیسیون داوران:

هر فردی که در این کمیسیون حق رای دارد می بایست به ۵ نامزد آقا و ۲ نامزد خانم رای دهد. از مجموع ۷ نفر، پنج نفر اول اعضای اصلی و ۲ نفر آخر اعضای علی البدل خواهند بود.

در کمیسیون مربیان:

هر فردی که در این کمیسیون حق رای دارد می بایست به ۵ نامزد آقا و ۲ نامزد خانم رای دهد. از مجموع ۷ نفر، پنج نفر اول اعضای اصلی و ۲ نفر آخر اعضای علی البدل خواهند بود.

این انتخابات برای نخستین بار با هدف انتخاب نماینده کمیسیون های مذکور توسط اعضای ایشان انجام می شود و نماینده منتخب کمیسیون ها دارای حق رای در مجمع انتخاباتی فدراسیون خواهند بود.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا