اقتصاد

این خودرو ۵۰ میلیون تومان ارزان شد/ جدول قیمت خودرو

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از تداوم کاهش قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته‌است، به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۰ آن از ۲۶۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۲۵۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۲۶۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است و پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ نیز از ۲۸۵ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۲۸۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای پژو نیز در این مدت ارزان شدند، به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان رسیده‌است. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ نیز از ۵۱۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۵۰۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۴۷۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما نیز در این مدت از کاهش قیمت‌ها در امان نبوده‌است، به طوری که مدل ۱۴۰۲ این خودرو از ۵۵۵ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۵۴۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ارزان شده‌است و از ۵۳۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۵۲۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای تارا نیز در این مدت ارزان شدند، تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ از ۸۵۰ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به ۸۴۰ میلیون تومان رسیده‌است.

سایر خودروهای موجود در بازار نیز در این مدت کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است:

 

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا