جامعه

بازسازی صحنه سرقت و تخریب عمدی یک واحد صنفی +

سرهنگ “سعید راستی” در توضیح این خبر بیان داشت: صبح امروز با دستور قضائی مبنی بر بازسازی صحنه تخریب و سرقت اموال یک واحد صنفی، ۳ تن از افراد شرور به محل تخریب و سرقت حاضر و بازسازی صحنه جرم انجام شد.

وی در این خصوص توضیح داد: اواخر سال گذشته، ساعت ۶:۳۰ صبح، ۴ شرور با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری به یک واحد صنفی حمله ور با تخریب درب ورودی واحد صنفی در محدوده خیابان “خوش” متهمان وارد واحد صنفی می‌شوند و اموال داخل مغازه را در حالی که ۲ کارگر در حال استراحت بودند، به سرقت می‌برند.

این مقام انتظامی به تهدید کارگران توسط این افراد شرور اشاره کرد و گفت: متهمان پس از سرقت اموال واحد صنفی، با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ که به واحد صنفی مراجعه کرده بودند متواری می‌شوند.

راستی در ادامه ابراز داشت: هویت و مخفیگاه متهمان در دستور کار قرار گرفت و مشخص شد که متهمان سابقه دار و پیش‌تر به جرایم مختلفی ار قبیل شرارات و کلاهبرداری تحمل زندان داشته اند.

رئیس عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با بیان اینکه تا کنون ۳ تن از متهمان در مخفیگاهشان دستگیر و دستگیری متهم چهارم پرونده که راننده خودروی سواری است در دستور کار قرار دارد ادامه داد: در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح گرم کشف و متهمان پس از انتقال به مقر پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند و علت تخریب و سرقت اموال مغازه را کری خوانی با سایر افراد شرور منطقه اعلام کردند.

این مقام پلیسی بیان داشت: بررسی‌های اولیه پلیسی نشان از این داشت متهمان پس از کری خوانی با یکی از اراذل منطقه، به این واحد صنفی که پاتوق این فرد بود حمله ور و مرتکب سرقت و تخریب شده اند. 

این مقام انتظامی با بیان اینکه مالک و کارگران واحد صنفی اطلاعی از کری خوانی این افراد شرور با یکدیگر نداشتند اعلام کرد: با رصد‌های اطلاعاتی توسط این پلیس، مشخصات و هویت متهمان شناسایی و بدین ترتیب مالک واحد صنفی موفق به طرح شکایت علیه متهمان شده است.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا