جامعه

بازگرداندن دختر گمشده به آغوش گرم خانواده

 سرهنگ کارآگاه  علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: فروردین‌ماه سال جاری، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و به  کارآگاهان گفت که ساعتی قبل دختر نوجوانم برای خرید از خانه بیرون رفته، اما دیگر بازنگشته است.  

وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان)  تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر نوجوان  به سوپرمارکت مراجعه نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک پسر جوان با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان  روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با بررسی‌های تخصصی مخفیگاه پسر جوان را شناسایی کردند و در ادامه با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری وی شدند که در ادامه نیز دختر نوجوان پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر نوجوان با شگرد وعده‌های پوشالی و دروغین ازدواج اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا