جامعه

با اجرای طرح «رصد ۲» در پایتخت پروژه‌های بزرگ مقیاس

میثم مظفر رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پس از اجرای طرح رصد یک تصمیم بر اجرای این طرح در فاز دوم گرفته شد، اظهار کرد: کمیسیون برنامه و بودجه شورا طرح رصد ۲ را با حضور اعضای کمیسیون و با همکاری سایر اعضای شورا و با رویکرد رصد پروژه‌های بزرگ مقیاس سازمان‌ها و شرکت‌ها، بررسی میدانی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های توسعه محلی سال ۱۴۰۱ و نظارت میدانی بر پیشرفت فیزیکی پروژه‌های توسعه محلی سال ۱۴۰۲ آغاز کرده است.

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جزئیات اجرای این طرح، خاطرنشان کرد: پروژه‌های اجرا شده در سال گذشته و ارزیابی اثربخشی آن‌ها در محلات انجام خواهد شد.

وی به بررسی نواقص پروژه‌های تکمیل نشده در طرح رصد ۲ اشاره کرد و افزود: در این طرح بر آغاز هرچه سریع‌تر پروژه‌های توسعه محلی مصوب امسال که مبتنی بر نظرات شهروندان در طرح رصد ۱ و نتایج سامانه “من شهردارم” احصاء و تصویب شده، نظارت می‌شود.

مظفر از رصد و کنترل پروژه‌های بزرگ مقیاس و برنامه‌های اولویت دار سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران خبر داد و افزود: بازدید‌ها و جلسات تخصصی با معاونت‌های شهرداری تهران در راستای کنترل پیشرفت پروژه‌های شاخص و بررسی چالش‌ها و نواقص پیش روی آن‌ها به صورت منسجم و هفتگی برگزار خواهد شد.

وی با اعلام اینکه طرح رصد ۲ در روز‌های یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته اجرا می‌شود، تصریح کرد: در اولین روز از اجرای طرح، پروژه‌های بزرگراهی و بزرگ مقیاس شهر تهران از جمله پروژه‌های بزرگراهی شهید بروجردی، شاخه غربی بزرگراه یادگار امام (ره) و بزرگراه شهید شوشتری مورد بازدید قرار گرفت.

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: همچنین در دومین رویداد از طرح رصد، محلات منطقه ۲۰ شهرری مورد بازدید قرار گرفت.

مظفر اعلام کرد: در روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه نیز از پروژه‌های توسعه محلی منطقه ۱۶ در قالب طرح رصد ۲ بازدید خواهد شد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا