اقتصاد

بهره‌برداری از خط لوله تغذیه گاز شهر سپیددشت

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: خط لوله تغذیه گاز شهر سپیددشت با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

کرم گودرزی ششم فروردین در مراسم بهره‌برداری از خط لوله تغذیه گاز شهر سپیددشت که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، فرماندار خرم‌آباد و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، بیان کرد: با توجه به لزوم خدمات رسانی مطلوب، مستمر و پایدار به مردم شهر سپیددشت و روستاهای تابعه و در راستای ایجاد زیر ساخت و پایداری گاز منطقه، اجرا و مقاوم‌سازی خط لوله تغذیه مذکور به طول ۱۷ کیلومتر و نصب ایستگاه تقلیل فشار گاز به ظرفیت ۵۰۰۰ مترمکعب در ساعت با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال با تلاش و دانش فنی مجموعه کارکنان گاز استان با ایمنی و موفقیت به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: تجربه و درس آموخته سیل ویرانگر سال ۱۳۹۸ به ما آموخت که در اجرای خطوط لوله و تاسیسات هرگز نباید از مطالعات پدافندی و تاثیر بلایای طبیعی بر زیرساخت‌های حیاتی غافل شویم که در انجام این پروژه همچون سایر پروژه‌های مقاوم‌سازی این شرکت، کلیه تدابیر لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان در پایان گفت: طبیعت زاگرس یک میراث ارزشمند است که با گازرسانی به این منطقه و برخورداری مردم از نعمت گاز طبیعی، از تخریب محیط زیست در این منطقه جلوگیری شده است.

احمدرضا دالوند، معاون هماهنگی  امور عمرانی استانداری لرستان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش جهادی کارکنان شرکت گاز در توسعه گازرسانی استان گفت: ارائه خدمات پایدار گازرسانی  در منطقه سپید دشت که از مناطق مهم و مورد توجه در حوزه منابع طبیعی می‌باشد بهترین عیدی برای مردم منطقه  هم زمان با بهار قرآن و عید نوروز بود.

انتهای پیام

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا