دانش و تکنولوژی

تصاویر تبلیغاتی رسمی سامسونگ گلکسی اس 23 پلاس و اس 23 اولترا

پیش از این بارها شاهد افشای اطلاعات متعددی از گوشی های خانواده گلکسی اس 23 بوده ایم. اما قبل از رویداد آتی Galaxy Unpacked در 1 فوریه، هنوز چیزهایی وجود دارد که دیده نشده است.

امروز تصاویر مطبوعاتی مربوط به 2 عضو خانواده پرچم‌دار آینده سامسونگ با اسامی گلکسی S23 پلاس و گلکسی S23 اولترا در فضای وب منتشر شده است. این تصاویر نشان‌دهنده مدل‌های رنگی مختلف گجت‌های مورد اشاره در زمان عرضه به بازار هستند.

در ابتدا به بررسی گلکسی S23 اولترا می‌پردازیم؛ دستگاهی که در سال 2023 فاقد یک مدل رنگی اختصاصی است. این گوشی در مدل‌های رنگی Phantom Black، Cotton Flower، Botanic Green و Misty Lilac عرضه خواهد شد. این گزینه‌های رنگی با موارد اشاره شده برای سامسونگ گلکسی S23 طی روز گذشته مطابقت دارند.

این رو هم بخون:

از سوی دیگر گلکسی S23 پلاس نیز با 4 مدل رنگی مشابه به بازار عرضه خواهد شد. تصاویر مربوط به گوشی‌های گلکسی S23 پلاس و گلکسی S23 اولترا با مدل‌های رنگی متنوع در ادامه قابل رویت هستند. نکته‌ای که بایستی به آن توجه داشت این است که سامسونگ مایل است تا مدل‌های رنگی قابل عرضه برای پرچم‌داران خود را بر اساس تقاضای بازار تغییر دهد.

از آنجا که منشاء این تصاویر مطبوعاتی مشخص نشده است؛ لذا در خصوص عرضه کلیه مدل‌های رنگی مورد اشاره نمی‌توان با قطعیت اظهارنظر کرد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا