سیاست

ذاکر: مردم ارومیه ساعت ۶ صبح در صف مرغ هستند؛

سید سلمان ذاکر، نماینده مردم ارومیه به انتقاد از مسوولان بابت صف‌های طولانی مرغ در ارومیه پرداخت و گفت: آیا این شان مردم ارومیه است که از ساعت ۶ صبح برای خرید ۲ کیلو مرغ صف بایستند؟ در ماه مبارک رمضان آه مردم دامن شما را می‌گیرد!

دیدارنیوز: نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه چرا مسئولان جهاد کشاورزی صف‌های طولانی مرغ در شهرستان ارومیه را نمی‌بینند، گفت: آیا این شأن مردم ارومیه است که از ساعت ۶ صبح برای خرید ۲ کیلو مرغ صف بایستند؟ در ماه مبارک رمضان آه مردم دامن شما را می‌گیرد!

سید سلمان ذاکر در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۷ فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: کشت و کشتار تصادفات جاده ای، بیماری‌های تنفسی، آلایندگی، مصرف بالای انرژی و کاهش قدرت خرید مردم و کم درآمد‌ها و بی درآمد‌ها و تصمیمات غلط دولت‌های قبل و همین دولت که افزایش قیمت خودرو و ایجاد تورم است، دست بردارید و با واردات خودروی نو و کهنه نیاز مردم و قیمت خودرو را حل کنید.

نماینده مردم ارومیه در مجلس یازدهم ادامه داد: مسئولان جهاد کشاورزی صف‌های طولانی مرغ در شهرستان ارومیه را نمی‌بینند؟ آیا این شأن مردم ارومیه است که از ساعت ۶ صبح برای خرید ۲ کیلو مرغ صف بایستند؟ چرا تدبیر نمی‌کنید؟ چرا به فکر تولید مرغ برای کشور نیستید؟ در ماه مبارک رمضان آه مردم دامن شما را می‌گیرد!

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا