سیاست

«رئیسی» تجاوز‌گری اسرائیل را محکوم کرد

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ظهر امروز چهارشنبه، در گفتگوی تلفنی با «هیثم بن طارق آل سعید» سلطان عمان ضمن محکومیت تجاوزگری‌های اسرائیل گفت: بدون تردید همکاری، همراهی و همفکری همه کشور‌های اسلامی، در بازدارندگی از تجاوزگری اسرائیلی‌ها و احقاق حقوق قانونی ملت فلسطین موثر خواهد بود.

دیدارنیوز: رئیس جمهور در گفتگو با سلطان عمان، ضمن محکومیت تجاوزگری‌های اسرائیل و جنایات وحشیانه این رژیم علیه روزه‌داران بی‌دفاع فلسطینی گفت: بدون تردید همکاری، همراهی و همفکری همه کشور‌های اسلامی، در بازدارندگی از تجاوزگری اسرائیلی‌ها و احقاق حقوق قانونی ملت فلسطین موثر خواهد بود.

سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز چهارشنبه در گفتگوی تلفنی با «هیثم بن طارق آل سعید» سلطان عمان ضمن تبریک پیشاپیش عیدسعید فطر به دولت و ملت عمان، به جایگاه ویژه روابط با کشور عمان در سیاست خارجی ایران اشاره و اجرای توافقات صورت گرفته میان دوکشور را مرور کردند.

رئیس جمهور در ادامه ضمن محکومیت تجاوزگری‌های اسرائیل و جنایات وحشیانه این رژیم علیه روزه‌داران بی‌دفاع فلسطینی گفت: بدون تردید همکاری، همراهی و همفکری همه کشور‌های اسلامی، در بازدارندگی از تجاوزگری اسرائیلی‌ها و احقاق حقوق قانونی ملت فلسطین موثر خواهد بود.

«هیثم بن‌طارق آل سعید» سلطان عمان نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن ابراز رضایت از سطح روابط با جمهوری اسلامی ایران و تاکید بر اجرای توافقات بین دو کشور، اقدامات اسرائیل در هتک حرمت مسجد الاقصی را محکوم کرد و گفت: ما همواره بر موضع خود در قبال مسئله فلسطین تا تحقق حق قانونی فلسطینیان تاکید داریم.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا