جامعه

زورگیری از پلیس/ زورگیران در دام پلیس قرار گرفتند 

سرهنگ محمد گودرزی گفت: با وقوع چند فقره زورگیری از شهروندان به ویژه نوجوانان در محدوده محله “باغ فیض” تهران با تهدید سلاح سرد توسط ۲ موتورسوار، مشخصات ظاهری متهمان جمع آوری و در پالایش اطلاعات به دست آمده محل‌های حضور سارقان و گروه سنی این افراد و مشخصات ظاهری متهمان به دست آمد.

این مقام انتظامی به حضور ماموران در محل‌های جرم خیر و گشت زنی‌های نا محسوس اشاره کرد و گفت: این گشت زنی‌ها ادامه داشت تا اینکه شامگاه نهم اردیبهشت ماه هنگامی که تیم عملیات کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در محدوده بلوار “فلاح زاده” تهران در تردد بودند، متهمان را در حال زاغ زنی مشاهده کردند. 

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در همین هنگام متهمان ماموران کلانتری را طعمه‌های خود قرار دادند و به سرعت با پارک موتورسیکلت به سمت ماموران حمله ور و قصد زورگیری و سرقت تلفن همراه ماموران را داشتند که در دام پلیس و عملیات پیش دستانه پلیس قرار گرفتند. 

سرهنگ گودرزی به عملیات موفق و مقتدارانه ماموران جوان کلانتری باغ فیض اشاره کرد و گفت: دراین عملیات پلیسی به سرعت متهمان خلع سلاح و زمین گیر شدند.

این مقام پلیسی گفت: از متهمان ۲ قبضه سلاح سرد کشف و موتورسیکلتی که متهمان با آن اعمال مجرمانه را مرتکب می‌شدند توقیف شد. 

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهمان ۱۹ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۰ فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر معترف و اظهار داشتند پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته اند.

سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت خاطرنشان کرد: در این رابطه ۵ شاکی که اکثر آن‌ها نوجوانان بودند شناسایی و شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا