سیاست

زیدآبادی: کسانی که می‌خواهند حجاب را سیاسی کنند همدست «نتانیاهو»

در حالی که با آغاز سال نو (۱۴۰۲) فشار تندروهای داخلی و رسانه‌هایشان به مردم در مورد حجاب به اوج رسیده و از هر تریبونی برای تحمیل عقاید خود به زنان استفاده می‌کنند، احمد زیدآبادی فعال سیاسی اعلام کرد کسانی که می‌خواهند حجاب را سیاسی کنند همدست «نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل هستند.

دیدارنیوز: یک فعال سیاسی معتقد است که عده‌ای از نهاد‌ها و افراد ذینفوذ با سیاسی کردن پوشش بانوان و توصیه به اقدامات تشنج‌زای اجتماعی، در جهت بی‌ثبات‌سازی جامعه تلاش می‌کنند.

احمد زیدآبادی نوشت: «نتانیاهو و شرکایش عملاً به مهلکه افتاده و در سطح منطقه و جهان منزوی شده‌اند. همانطور که بار‌ها تأکید کرده‌ام؛ نتانیاهو در پی بحران‌آفرینی برای ایران است تا به زعم خود، از شرّ مشکلات داخلی و خارجی‌اش، برای مدتی رهایی یابد.

او در این ماجرا چشم به علی‌اف دارد تا به کمک او، بحران مورد نظر خود را ایجاد کند. برای ناکام گذاشتن این توطئه، جامعهٔ ایرانی نیازمند همبستگی و ثبات است، اما درست در وسط چنین معرکه‌ای، عده‌ای از نهاد‌ها و افراد ذینفوذ، با سیاسی کردن پوشش بانوان و توصیه به اقدامات تشنج‌زای اجتماعی، در جهت بی‌ثبات‌سازی جامعه تلاش می‌کنند!

با این وضع، برای پیدا کردن “پرتقال‌فروش” اصلاً احتیاجی به هوش بالاست؟»

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا