جامعه

سامانه بارشی فردا چهارمحال و بختیاری را ترک می‌کند

معاون توسعه، پیش‌بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سامانه بارشی فعال در استان در حال ضعیف شدن است، گفت: این سامانه تا ظهر فردا از استان خارج خواهد شد، رگبار برف در شهرستان بروجن و شهرکرد تا اواسط روز چهارشنبه دور از انتظار نیست.

آفتاب‌‌نیوز :

معصومه نوروزی، با اشاره به سامانه بارشی فعال در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: تا این ساعت بیش‌ترین میزان بارش از ایستگاه چلگرد با ۵۱ میلی‌متر گزارش شده است و ارتفاع برف در این ایستگاه ۶۷ سانتی‌متر است، ایستگاه مالخلیفه ۴۶ میلی‌متر بارش و دوآب صمصامی با ۴۰ میلی‌متر در رده‌های بعدی قرار دارند.

معاون توسعه، پیش‌بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سامانه بارشی فعال در استان در حال ضعیف شدن است، عنوان کرد: این سامانه تا ظهر فردا از استان خارج خواهد شد، رگبار برف در شهرستان بروجن و شهرکرد تا اواسط روز چهارشنبه دور از انتظار نیست.

وی گفت: فردا شاهد مه، کولاک برف در ارتفاعات و کاهش دید افقی در چهارمحال و بختیاری هستیم و دمای هوا تا روز جمعه روند کاهشی خواهد داشت.

نوروزی در پایان تاکید کرد: روز جمعه یک موج بارشی گذرا وارد چهارمحال و بختیاری خواهد شد که انتظار بارش خفیف برف در برخی نقاط استان با ورود این سامانه وجود دارد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا