سیاست

سامانه فنی ویژه برای انتخابات

دیدارنیوز: محمدرضا غلامرضا در چهارمین نشست ستاد انتخابات کشور، اظهار کرد: این سامانه پیرو مصوبات نشست‌های دوم و سوم ستاد انتخابات و در پی تلاش‌های مستمر و خستگی ناپذیر جمعی از جوانان مستعد و نخبه بومی و با هدایت و راهبری کمیته فناوری اطلاعات وزارت کشور آماده شده است.

وی در خصوص جزییات مباحث نشست چهارم ستاد انتخابات کشور گفت: در این نشست ضمن بحث و گفتگو در خصوص الگوی همکاری و تعامل سازنده با صدا و سیما، بر پیگیری و اجرایی شدن محور‌های پیشنهادی ارائه شده به آن سازمان، تاکید شد.

معاون سیاسی وزیر کشور تامین اقلام مورد نیاز انتخابات پیش رو در سال جاری را بخش دیگری از مباحث نشست امروز اعلام کرد که پس از ارائه گزارش کمیته مالی و پشتیبانی از اقدامات صورت گرفته در این خصوص، تمهیدات لازم اتخاذ شد.

غلامرضا در این نشست که استاندار تهران نیز حضور داشت، تاکید کرد که در نشست‌های آتی ستاد، استانداران سایر استان‌ها نیز به صورت نوبه‌ای و منظم شرکت خواهند داشت تا گزارش‌هایی از اقدامات و فعالیت‌های ستاد انتخابات استان‌های خود را به ستاد انتخابات کشور ارائه کنند.

همچنین در این نشست اعضای ستاد و روسای کمیته‌های آن، گزارش‌هایی از فعالیت‌ها و اقدامات خود را که می‌بایست براساس جدول زمانبندی انتخابات انجام می‌دادند، ارائه کردند و دبیر ستاد انتخابات کشور نیز گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته جهت تامین حق الزحمه عوامل اجرایی انتخابات و اصلاح آن متناسب با شرایط روز ارائه کرد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا