سیاست

علت نابسامانی بازار ارز به روایت قالیباف

آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا پورابراهیمی در نشست علنی امروز (دوشنبه اول اسفندماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری درخصوص نابسامانی در حوزه ارز از مجلس شورای اسلامی خواست به این موضوع ورود جدی داشته باشد و گفت: به واقع ما شاهد تکرار اتفاقات سال ۹۷ در زمینه موضوعات ارزی هستیم، لذا بنده از هیات رئیسه مجلس خواهش می‌کنم حتما با حضور آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور جلسه‌ای را در این خصوص برگزار کنند تا دوستان در این جلسه حاضر شده و همفکری در این بخش صورت گیرد، ما هم تاکید داریم که به دوستان دولت کمک خواهیم کرد، چرا که این روش نمی‌تواند مشکلات را برطرف کند.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: حتما دوستان و نمایندگان به خاطر دارند در نشست سه شنبه‌های نظارتی مجلس با حضور رئیس کل بانک مرکزی و وزیر امور اقتصادی در چند هفته قبل و در پیک قبلی مربوط به افزایش قیمت ارز، موضوع ارز مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در آن جلسه یک جمع بندی انجام شد، اما متاسفانه همان طور که اشاره شد، نه در احکام دائمی و نه در قانون بودجه اتفاقی منطبق با قانون در رابطه با ارز پیش نرفته و این اشکال وارد است و امروز هم یک جلسه در این زمینه انجام خواهد شد و بنده هم در این جلسه حاضر خواهم بود و مباحث را منتقل خواهم کرد.

رئیس قوه مقننه کشورمان ادامه داد: حتما موضوع برگزاری جلسه در مجلس درخصوص موضوع ارز دنبال خواهد شد، چرا که این موضوع مهم و اساسی است.

قالیباف ادامه داد: خدمت دوستان و مردم عزیز می‌گویم واقعا اگر ما از مسیر درست و صحیح این کار را انجام دهیم حتما بازار ارز در کشور به ثبات می‌رسد و ما در این موضوع هیچ شکی نداریم. ان شالله که با همکاری دولت و مجلس در این مسیر حرکت کنیم.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا