جامعه

قتل در محمدیار/ ۴ نفر بازداشت شدند

آفتاب‌‌نیوز :

ناصر عتباتی در تشریح این پرونده اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل عمد یک نفر و مجروحیت فرزند مقتول با سلاح گرم توسط چهار نفر موضوع تحت نظر مقامات قضایی قرار گرفت و دستورات جامع و کامل برای تعقیب و دستگیری عاملان به ضابطین و خاصه پلیس آگاهی صادر شد.

به گزارش روابط عمومی، وی افزود: با ساعت‌ها کار قضایی، انتظامی و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی و اطلاعاتی متهمین که متواری شده بودند و قصد خروج از کشور را داشتند لحظه به لحظه تعقیب و با تلاش شبانه روزی و زحمات پلیس آگاهی متهمین دستگیر و جهت طی روند قضایی تحویل مقام قضایی شدند.

رییس کل دادگستری استان اضافه کرد: هر چهار متهم تحت قرار قانونی مقام قضایی بازداشت و از آنان یک قبضه اسلح کلت کمری کشف شده ضبط شد.

سازش در پرونده هزار میلیارد ریالی شهرستان چایپاره

عتباتی همچنین از سازش پرونده، یک هزار میلیارد ریالی در حوزه قضائیه چایپاره خبر داد.

وی اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی و مداوم رییس دادگستری و اعضا ستاد صبر حوزه قضایی چایپاره پرونده مربوط به وراث مرحوم ع-س که بالغ بر ۲۰ پرونده به ارزش مالی یک هزار میلیارد ریال بوده است با مصالحه و سازش ختم به خیر شد.

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی افزود: جلسات مکرر فی مابین تمام وراث به دلیل کثرت طرفین در محل سالن جلسات شورای شهر برگزار و تمامی پرونده‌های مفتوح در کلیه مراجع با صلح و سازش تمام و مختومه گردیدند.

عتباتی از زحمات و تلاش‌های رییس حوزه قضایی و اعضای ستاد صبر، فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای شهر و شهرداری چایپاره که نقش موثری در این سازش داشتند تشکر و قدر دانی کرد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا