اقتصاد

قیمت خودرو شکست

به‌دنبال کاهش قیمت دلار در بازار خرید و فروش خودرو نیز ریزش قیمتی به وجود آمده است به‌نحوی که مشاهدات نشان می‌دهد امروز بازار با کاهش ۱۰ تا ۲۵ میلیون تومانی قیمت در انواع خودروهای داخلی و مونتاژی روبه‌رو شده است.

البته طی یک هفته اخیر نیز قیمت خودرو ۱۵ تا ۲۳ درصد کاهش داشته است که همین امر عاملی شده است تا خرید و فروش در بازار قفل شود و هیچ معامله‌ای در بازار صورت نگیرد.

فعالان بازار معتقدند خریداران خودرو در انتظار کاهش بیشتر قیمتها هستند به همین دلیل معامله در بازار به صفر رسیده است، به‌نظر می‌رسد با ادامه روند کاهشی قیمت دلار بازار خودرو نیز شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها باشد.

در زمان حاضر قیمت دنا پلاس با قیمت ۶۱۸ میلیون تومان، پژو پارس ۴۷۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو ۴۷۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۷۸۰ میلیون تومان، تارا اتوماتیک ۷۵۸ میلیون تومان و سورن پلاس ۵۳۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین در محصولات ساپیا نیز ساینا اس با قیمت ۳۲۴ میلیون تومان، کوئیک ۳۰۸ میلیون تومان، کوئیک اتوماتیک ۳۷۵ میلیون تومان، شاهین ۵۲۵ میلیون تومان و ساینا اس اتوماتیک ۳۹۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در محصولات مونتاژی نیز جک J۴ به ۷۶۸ میلیون تومان و جک S۵ به یک میلیارد و ۴۴۵ میلیون تومان رسیده است. دیگنیتی پرایم نیز به یک میلیارد و ۷۷۶ میلیون تومان، فیدیلیتی یک میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان، رسپکت یک میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا