سیاست

ناراحتی نماینده مجلس از حضور روحانی در دیدار با رهبری

مجلس در رأس امور نیست/ دولت فعلی ناکارآمد است

آفتاب‌‌نیوز :

احمدحسین فلاحی در نشست علنی امروز (دوشنبه، یکم اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با انتقاد با انتقاد از وضعیت موجود اقتصادی و بازار ارز، گفت: اینکه برخی نمایندگان می‌گویند معاون اول در جلسه‌ای در مورد مشکلات ارزی پاسخ دهد، اما این جلسات ثمره‌ای نداشته است و در حال حاضر نیز وضعیت عملکرد دولت مطلوب نیست؛ مردم با مشکل مواجه هستند و حتی مردم انقلابی نیز از این وضعیت خسته شده اند.

وی افزود: متاسفانه عاملان و بانیان وضع موجود در دیدار رهبر معظم انقلاب در صف اول می‌نشینند و به نظر می‌رسد که مجلس در رأس امور نیست.

نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حدود ۳۰ پرونده از تخلفات دولت سابق به دستگاه قضا ارسال شد و مردم از ما در این رابطه مطالبه دارند و می‌گویند مقصر وضعیت موجود کیست، اگر دولت سابق کم کاری کرده چرا محاکمه نمی‌شود.

فلاحی خطاب به رئیس مجلس یادآور شد: ما یک سال است که نتوانستیم ملاقاتی با رئیس دستگاه قضا داشته باشیم و می‌طلبد شما که با ایشان در جلسات شرکت می‌کنید این موضوع را متذکر شوید؛ در این رابطه یا دولت فعلی ناکارآمد است که مجلس باید پاسخگو باشد.

این نماینده در مجلس یازدهم افزود: چرا به پرونده‌های ارائه شده به دستگاه قضا رسیدگی نمی‌شود تقاضا داریم این موضوع پیگیری شود تا به زحمات همکاران پاسخ داده شود.

محمدرضا صباغیان بافقی نیز در تذکری با انتقاد از وضعیت موجود خطاب به رئیس مجلس، گفت: انتظار جامعه از شما این است که از مخبر، معاون اول رئیس جمهور برای رسیدگی به مباحث ارزی دعوت شود چرا که ما پاسخی برای مردم نداریم.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا