جامعه

نرخ بلیت مجموعه‌های شهرداری تهران یک سوم قیمت دولتی است

علیرضا زاکانی با بیان این‌که امروز بسته‌ای از فعالیت‌های ورزشی افتتاح شد، گفت: در این مجموعه سالن اسکواش و زمین ورزش برای جانبازان افتتاح شده است و امیدواریم که این مجموعه‌های ورزشی در راستای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان مورد استفاده قرار گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که شهر تهران به چه میزان مجموعه ورزشی کم دارد و چه باید انجام دهیم؟، اظهار کرد: کمبود مجموعه ورزشی بسیار زیاد است و باید تلاش زیادی کنیم تا این مشکلات و کمبودات رفع شود.

شهردار تهران در مورد اتفاق امروز در شورای شهر ادامه داد: اشکالی در زمان‌بندی شورا رخ داده بود و همچنین اختلاف سلیقه‌ای بود که سبب بروز ناهماهنگی شده بود و ما از بهمن‌ماه لایحه بودجه را به شورا داده بودیم و تا روز گذشته بررسی لایحه ادامه داشت و امیدواریم هرچه سریع‌تر لایحه در شورا بررسی شود.

زاکانی با بیان این‌که یکی از اتفاقات خوب افتتاح مجموعه ورزشی امروز استفاده از تجهیزات ساخت ایران با استاندارد بالا بود، تصریح کرد: اگر می‌خواستیم که این تجهیزات را از خارج کشور وارد کنیم باید شش برابر از مبلغی که در حال حاضر هزینه کردیم بیشتر پرداخت می‌شد.

وی در مورد مجموعه‌های بسته شهرداری تهران گفت: از ابتدای امسال تلاش کردیم که همه مجموعه‌های ورزشی را بازسازی و نوسازی کنیم و در بودجه سال آینده نیز در نظر داریم که یک استخر دوقلو در این مجموعه احداث کنیم.

شهردار تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر انتقاد سکنه جنوب تهران در مورد گران بودن مجموعه‌های ورزشی شهرداری گفت: قیمت و بلیت مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران کمتر از مجموعه‌های دولتی است به گونه‌ای که بلیت مجموعه‌های ما یک سوم قیمت دولتی است و اصلا قابل مقایسه نیست.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا