سیاست

نشست مشترک کیمسیون امنیت ملی با شهرام ایرانی

آفتاب‌‌نیوز :

ابوالفضل عمویی در توضیح دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی با فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اعضای کمیسیون با حضور در محل فرماندهی نیروی دریای ارتش، جلسه ای با امیر شهرام ایرانی فرماندهی نیروی دریایی برگزار کردند؛ امیر شهرام ایرانی گزارشی از آخرین دستاوردها و پیشرفت نیروی دریایی و توانمندی های نیروی دریایی ارتش ارائه کرد که در رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ و با محوریت نیروی دریایی ارتش و مشارکت سایر بخش های ارتش برگزار شد.

وی افزود: همچنین فرمانده نیروی دریایی ارتش گزارشی از حضور ناوگان نیروی دریایی در آب های بین المللی ارائه کرد و نمایندگان ضمن استقبال از اقدامات این نیرو در پیشبرد دیپلماسی دفاعی و نمایش توانمندی های جمهوری اسلامی در حوزه دریا، از گزارش ارائه شده تقدیر و تشکر کردند. همینطور موضوع همکاری های مجلس شورای اسلامی و نیروی دریایی برای تقویت توانمندی های دفاعی مورد بحث و تبادل نظر نمایندگان و فرماندهان نیروی دریایی قرار گرفت.

عمویی گفت که کمیسیون امنیت ملی ضمن تقدیر از توانمندی های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، آمادگی خود را برای تقویت این فعالیت ها به ویژه در سواحل مکران اعلام کرد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا