سیاست

واکنش فرمانده سپاه به انتقال دفتر اینترنشنال از لندن به

آفتاب‌‌نیوز :

سردار سلامی در اجلاس اساتید، فرماندهان، و استادیاران شبکه تربیتی صالحین بسیج کشور که در مجتمع امامت مشهد برگزار شد، اظهار داشت: سرمایه دشمن برای شکست ایران تمام شده و در نهایت دست به دامان چند فرد بی هویت اپوزیسیون شده است که تکیه گاه سستی است. در مقابل، این ملت با پرچمی به دست حرکت می‌کند و نشان می‌دهد هیچ چیز حریف این اتحاد نیست.

وی در این اجلاس که درفاصله بین عید سعید مبعث و ولادت امام حسین (ع) و در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار شد، بیان کرد: حماسه باشکوه و بی نظیر و تاریخی ۲۲ بهمن ماه سال جاری، حجت آشکاری برای حقانیت این نظام الهی ساخت؛ و بخشی از قلب‌های مردد و پریشان شده را دوباره استحکام بخشید و ذهن هارا به نور حرکت برای فتح قله‌های باقیمانده مزین کرد.

وی با بیان اینکه این رویداد میدان قضاوت جهانی را نسبت به انقلاب و نظام تغییر داد افزود: در این روز تاریخی دل همه آزادگان و مستضعفان عالم شاد شد و روح جدیدی در کالبد انقلاب اسلامی دمیده شد.

سردار حسین سلامی با بیان اینکه نگرانی برای به یغما بردن انقلاب بیهوده است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی امتداد بعثت پیامبر اسلام است. خداوند همانگونه که از پیامبر اسلام و مبعث ایشان محافظت کرد، انقلاب اسلامی ما را نیز حفظ کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه جنگ، تاثیر اراده هاست؛ افزود: خواست غرب جامعه‌ای عقب مانده، فقیر، ویران شده، مستاصل و آماده تسلیم از ایران بود، اما عملکرد انقلاب به گونه‌ای بود که این کشور، در حالی که دست‌های دشمن را بسته است، توانسته اراده و عملکرد دشمن را متوقف کند. ما در عرصه‌های علم و اقتصاد و سازندگی کشور می‌توانیم ادعا کنیم که امروزه بیش از ۳۶۰ طرح ملی را بدون توقف پیاده سازی کرده ایم.

فرمانده کل سپاه با برشمردن اقدامات دشمن برای شکست انقلاب اسلامی، بیان کرد: ذخیره راهبردی غرب برای مقابله با اسلام، پس از جایگذاری صدام و شکست ان، پدیده تکفیر بود تا همه جهان اسلام اعم از تسنن و تشیع را نابود کند، اما انقلاب اسلامی از این فتنه نیز عبور کرد. حصر اقتصادی و تحریم نیز از ذخایر دشمن بود که تمام نظام اطلاعاتی و حقوقی دشمن و همه نهاد‌های بین المللی و قدرت‌های رسانه‌ای را برای پیروز شدن در این میدان به صحنه آورد و بازهم دشمن شکست خورد.

به گفته این مقام عالی‌رتبه نظامی اکنون که دشمن از همه جا ناامید شده است، دست به دامان اپوزیسیون‌هایی شده است که حتی ارزش نام بردن هم ندارند.  ما در طفولیت قدرت شروع کردیم و در زمانی که دشمنان ما در اوج قدرت بودند، در دنیا هیچ کس باور نمی‌کرد که این انقلاب بتواند در این صف آرایی قدرتمند‌ترین طاغوت کل تاریخ بشر را شکست دهد. غض نسبت به دشمن، یک سرمایه است. اینکه ملتی به دشمنان خدا بغض داشته باشد، یک مشروعیت دائمی برای ما ساخته وباعث شده دشمن کابوس انتقام داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به جابجایی شبکه ایران اینترنشنال از لندن بیان کرد: این رسانه شرور دروغ پراکن فتنه انگیز هتاک را به سرزمین دیگری پرتاب کردند که این به معنی قلمرو قدرت، میدان نفوذ، شعاع تاثیر انقلاب است.

وی همچنین به اهمیت وجود اساتید حلقه‌های صالحین اشاره کرد و گفت: در این ۴ و نیم دهه انسان‌های مومن و تربیت شدگان مکتب اسلام توانستند دشمن را شکست دهند. چرا که دشمن می‌خواهد دیدگاه هارا تغییر دهد که در اینجا نیاز به انسان‌هایی داریم که در مقابل زور و استکبار بایستند و به هیچ عنوان دچار تردید نشوند. اکنون شجره طیبه صالحین برای دفاع از انقلاب اسلامی ضروری‌تر از وجود جسم‌های دفاعی است، چرا که دشمن می‌خواهد از ذهن و اعتقاد مردم آنهارا به تردید بکشاند و در اینجا جهاد تبیین افراد متدین و مومن موثر و ضروری است. تا ذهن‌ها و قلب هارا مجهز کند تا جوانان و مردم ما تحت تاثیر اراجیف دشمن قرار نگیرند.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا