جامعه

وضعیت جوی استان‌های پر تردد نوروزی در روز‌های اول و

آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران (اول و دوم فروردین ماه) نیمه‌ابری تا ابری و در بعضی ساعت‌ها با احتمال رگبار و رعد وبرق و بارش پراکنده و وزش باد و در برخی مواقع وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی اصفهان نیز در این دو روز صاف تا کمی ابری و نیمه ابری، وزش باد شدید و در بعد ازظهر افزایش ابر و وزش باد و گاهی وزش باد شدید و رگبار باران و بارش‌های پراکنده خواهد بود.

وضعیت جوی کرج نیز در این دو روز ابری و مه‌آلود، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال تگرگ و کاهش زیاد دما پیش بینی می‌شود.

آسمان گرگان قسمتی ابری با بارش‌های پراکنده و خفیف و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی ساری هم ابری همراه با بارش باران و کاهش دمای زیاد و رشت نیز ابری و مه‌آلود و در بعضی ساعات بارش باران و افزایش باد با احتمال رعد وبرق خواهد بود.

تبریز نیز وضعیت جوی قسمتی ابری تا نیمه‌ابری و به‌تدریج افزایش ابر و وزش باد، بارش باران و دربعضی ساعات مه رقیق را تجربه می‌کند.

آسمان مشهد نیز قسمتی ابری تا نیمه‌ابری، همراه با رگبار و رعد و برق در برخی ساعات و احتمال تگرگ و در بعضی ساعات هم همراه با افزایش باد و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

وضعیت جوی اهواز کمی ابری تا قسمتی ابری و به تدریج ابری و در بعضی ساعات رگبار و رعد وبرق و وزش باد خواهد بود و برای شیراز نیز به تدریج ابری همراه با بارش باران گاهی رگبار و رعد وبرق و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید و به‌تدریج کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود.

آسمان بوشهر نیمه‌ابری به‌تدریج ابری و گاهی وزش باد و احتمال بارش پراکنده و بندرعباس نیمه‌ابری تا ابری همراه با مه رقیق غبار محلی و در ارتفاعات افزایش ابر و احتمال رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید خواهد بود.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا