ورزش

پایان مرحله گروهی لیگ برتر واترپلو با صدر نشینی نوفلاح

تیم شهید نوفلاح با پایان مرحله سوم گروهی سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاه‌های کشور در صدر جدول قرار گرفت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و  سیما به نقل از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم سی و دومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور با حضور ۶ تیم از تاریخ ۱۷ الی ۲۱ بهمن ۴۰۱ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پیگیری و به پایان رسید.

پس از پایان رقابت‌های دیدنی و جذاب مرحله سوم لیگ برتر واترپلو کشور تکلیف جدول رده بندی دور مقدماتی این مسابقات مشخص شد. بر این اساس در مجموع سه مرحله گروهی این مسابقات تیم شهید نوفلاح با کسب ۲۹ امتیاز صدر نشین و بعنوان تیم اول راهی مرحله پایانی شد. همچنین تیم‌های دانشگاه آزاد، امیدیه و گچساران نیز به ترتیب با ۲۵، ۱۸ و ۱۰ در جایگا‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند. با پایان مرحله گروهی این مسابقات چهار تیم نخست جدول در دور پلی آف بصورت رفت و برگشت باهم به رقابت می‌پردازند.

بر اساس جدول رده بندی دور مقدماتی این مسابقات تیم‌های شهید نوفلاح و نفت و گاز گچساران (تیم‌های اول و چهارم) و همچنین تیم‌های دانشگاه آزاد و نفت و گاز امیدیه (تیم‌های دوم و سوم) در دو دیدار رفت و برگشت باهم به رقابت خواهند پرداخت تا تکلیف فینالیست‌های سی و دومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور مشخص شود. همچنین تیم‌های رعد پدافند و نیروی زمینی ارتش نیز در یک دیدار برای جایگا‌های پنجم و ششم جدول نهایی این دوره از مسابقات باهم به رقابت می‌پردازند.

طبق برنامه ریزی کمیته فنی واترپلو مرحله چهارم و پایانی این دوره از مسابقات لیگ برتر یکم تا پنجم اسفند ۱۴۰۱ به میزبانی استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار خوهد شد.

نیروی زمینی ارتش، نفت و گاز گچساران، رعد پدافند، دانشگاه آزاد اسلامی، نفت امیدیه و شهید نوفلاح شش تیم حاضر در این مسابقات هستند.

 

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا