جامعه

پراکندگی قطعی گاز در مشهد

مدیر بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در برخی نقاط مشهد موارد پراکنده افت فشار ناشی از نقص در رگولاتورها و جایگاه های گاز به دلیل افزایش مصرف وجود داشته و این قطع گاز بیشتر در جنوب غرب مشهد رخ داده است. همکاران ما در ایستگاه ها پیگیر موضوع هستند تا مشکل را برطرف کنند.

آفتاب‌‌نیوز :

فرشید دشتی در خصوص قطع گاز در مشهد اظهار کرد: مشهد یک میلیون و ۳۰۰ هزار مشترک دارد. این موارد قطعی گاز موردی و در سرشاخه‌هاست. همکاران ما در ایستگاه‌های شیر داخل شهر اقدامات لازم و عملیات فنی را انجام می‌دهند.

مدیر بهره‌برداری شرکت گاز خراسان رضوی تاکید کرد: همشهریان به دلیل وجود مسائل ایمنی باید از دست زدن به رگولاتورهای گاز درب منازل به صورت شخصی پرهیز کنند. همکاران ما برای رفع مشکل مراجعه خواهند کرد. البته ممکن است مشکل از رگولاتورهای گاز درب منازل نبوده و مربوط به ایستگاه شیر باشد که حل این مساله تا حدودی زمانبر است.

دشتی تصریح کرد: طی چند روز گذشته میزان مصرف گاز در مشهد بسیار افزایش یافته و به همین دلیل اختلالاتی به وجود آمده است. شهروندان می‌توانند در صورت افت فشار گاز بدون تماس با شماره ۱۹۴ با سامانه ۵۰۰۰۱۱۵۹۴ شماره اشتراک خود را پیامک کنند.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا