سیاست

پراید را کیلویی چند با مردم حساب می‌کنید؟!

انتقاد یک نماینده مجلس از خودروسازان

پس از گرانی‌های عجیب و غریب خودروهای داخلی در سال جدید، عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده سروستان در مجلس با انتقاد از خودروسازان گفت: اگر بهانه این است که همه چیز گران شده است، ما باید سوال کنیم که پراید و آهن کیلویی چند است.

دیدارنیوز: نماینده مردم سروستان در مجلس با انتقاد از گرانی شدید قیمت خودرو گفت: چه زمانی خودرو از سبد تولید ملی خارج خواهد شد.

عبدالعلی رحیمی مظفری در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۷ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با طرح این سوال که چه زمانی خودرو می‌خواهد از سبد تولید ملی خارج شود، گفت: ما تا چه زمانی باید تاوان خودرو را بدهیم، آقای وزیر پاسخ دهد آیا نفت، گاز، بنزین و گازوئیل و سوختی که در کشور هدر می‌دهیم، سرمایه ملی نیست. آیا نمی‌شود با مابه التفاوت ارز، خودرو وارد کشور کرد که اجازه آن صادر نمی‌شود.

نماینده مردم سروستان و کوار و خرامه در مجلس ادامه داد: اگر بهانه این است که همه چیز گران شده است، ما باید سوال کنیم که پراید و آهن کیلویی چند است. آیا خودروساز‌های خارجی هزینه نمی‌دهند، آیا هزینه انرژی آن‌ها از ما بیشتر نیست، چرا قیمت‌ها به این صورت است و تا چه زمانی می‌خواهیم به این بهانه که تولید را ملی کنیم، مردم را تحت تحریم قرار دهیم. در حال حاضر مجلس پیشقدم شده و انتظار داریم مابقی دستگاه‌ها نیز در این مسیر گام بردارند.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا