سیاست

پس از گذشت چند ماه؛ گزارش کمیته حقیقت یاب مسمومیت‌ها

رئیس کمیته حقیقت یاب مسمومیت دختران در مجلس خبر داد

دیدارنیوز: رئیس کمیته حقیقت یاب مسمومیت دانش آموزان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پس از برگزاری چندین جلسه و جمع آوری گزارش شفاهی و مکتوب دستگاه‌های اجرایی گزارش کمیته حقیقت یاب نهایی شد و به رئیس مجلس شورای اسلامی جهت قرائت در صحن مجلس ارسال شده است.

سید حمیدرضا کاظمی با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به موضوع مسمومیت دانش آموزان در کمیته حقیقت یاب مجلس، بیان کرد: پس از برگزاری چندین جلسه کار کمیته حقیقت یاب به اتمام رسید و اکنون گزارش نهایی به رئیس مجلس تقدیم شده است. برای بررسی این اتفاق تاکنون چندین جلسه با حضور دستگاه‌های مربوطه برگزار شده است و این دستگاه‌ها اطلاعات خود را به مجلس ارائه کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: با جمع آوری اطلاعات مشخص شد عده‌ای با غرض و شیطنت و با استفاده از بمب‌های بد بو که در بازار وجود دارد دست به این کار زدند. از سوی دیگر برخی با هدف به تعطیلی کشاندن مدارس دست به چنین اقداماتی زدند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:، اما در جمع بندی کمیسیون مشخص شد که افرادی نیز پشت صحنه بخشی از مسمومیت دانش آموزان بودند که پس از شناسایی توسط دستگاه امنیتی دستگیر شدند.

وی در ادامه تاکید کرد: در نهایت پس از برگزاری چندین جلسه و جمع آوری گزارش‌های شفاهی و مکتوب دستگاه‌های ذی ربط، جمع بندی نهایی در کمیته حقیقت یاب صورت گرفت و گزارش نهایی به رئیس مجلس برای قرائت در صحن علنی ارسال شد.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا