ورزش

پولادگر: روی رینگ طوری بجنگید که از عملکرد خودتان راضی

معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در بازدید از اردوی تیم ملی بوکس گفت: امیدوارم در مسابقات جهانی ازبکستان بتوانید یک مدال ارزشمند بدست آورید تا رشته بوکس بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون بوکس، سیدمحمدپولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، صبح روز (سه‌شنبه – ۲۹ فروردین‌) ضمن حضور در اردوی تیم ملی بوکس و بازدید از تمرینات ملی‌پوشان با رییس فدراسیون، کادرفنی و ملی‌پوشان به گفتگو پرداخت.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در بازید از اردوی ملی پوشان گفت: بوکس، رشته سخت و پرآسیبی است و ورزشکاران این رشته خیلی مشقت می‌کشند تا به اوج آمادگی برسند و برای کسب مدال در هر رویداد نیز باید چند روز متوالی بجنگند تا صاحب مدال شوند. با توجه به زحمتی که می‌کشید مراقب لحظه‌هایتان باشید تا بعدا که به آن فکر می‌کنید افسوس نخورید.

پولادگر همچنین گفت: برای هرکاری زمان دارید، اما مسابقات جهانی بوکس دیگر تکرار نمی‌شود و هر کدامتان تنها یک فرصت دارید تا مزد زحمات خود را بگیرید. انشاءالله در این رویداد بتوانید یک مدال ارزشمند بدست آورید تا علاوه بر ثبت افتخار در کارنامه خود و کشور، به رشته بوکس هم کمک کنید که بیش از این مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: اصلا به نتیجه فکر نکنید، اما روی رینگ به شکلی بجنگید که وقتی تمام شد از عملکرد خودتان راضی باشید و فکر نکنید کوتاهی کرده‌اید. به شما قول می‌دهم تمام مشکلاتی که فدراسیون بوکس با آن مواجه است، حل خواهد شد و برای شما در این رویداد بزرگ آرزوی موفقیت دارم.

در ابتدای این بازدید سیدروح‌اله حسینی سرپرست فدراسیون ضمن خیرمقدم به معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: ملی‌پوشان بوکس برای حضور در بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ ازبکستان تمرینات خود را پیگیری می‌کنند و اکنون نیز چهارمین مرحله از اردوی آماده سازی در حال برگزاری می‌باشد.

حسینی خاطرنشان کرد: ورزشکاران همیشه در مسابقات جهانی کار سختی دارند، اما این دوره با توجه به اینکه دیگر بحث کرونا مطرح نیست و جوایز قابل توجهی نیز برای مدال‌آوران در نظر گرفته شده، قطعا شرایط سخت‌تر خواهد بود و همه برای کسب مدال می‌جنگند.

وی افزود: از زمانی که سرپرستی فدراسیون را برعهده گرفته‌ام برای موفقیت این رشته و رفع مشکلاتش تمام توان خود را به کار گرفته‌ام و رویداد‌های مختلفی همچون مسابقات انتخابی بزرگسالان، جشنواره استعداد‌های درخشان بوکس در رده سنی خردسالان و … را برگزار کرده‌ایم و در ادامه نیز برنامه‌های زیادی را به مرحله اجرا در می‌آوریم.

حسینی همچنین با اشاره به محل برگزاری تمرینات بوکس گفت: پیش از این سالن بوکس حاج احمد ناطق نوری به صورت کامل در اختیار این رشته بود، اما متاسفانه در حال حاضر نیمی از آن به کاراته واگذار شده که فضای تمرینی ما را محدود کرده و بچه‌ها برای تمرینات با مشکل مواجه هستند. در نظر داریم کمپ‌های تمرینی را با بوکسور‌های کشور‌های مطرح در این محل برگزار کنیم و واقعا فضای کوچک این سالن جوابگوی برنامه‌های ما نیست. همچنین در نظر داریم خوابگاه و رستوران هم احداث کنیم و اگر این مهم محقق شود تمامی شرایط خوب تمرینی فراهم می‌شود تا ورزشکاران بدون دغدغه تنها به تمرین فکر کنند.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا