جامعه

یک کشته و ۲۲ مصدوم حاصل حوادث ترافیکی خوزستان

آفتاب‌‌نیوز :

عارف شرهانی اظهار کرد: در پی واژگونی یک دستگاه خودروی پراید که ساعت ۱۲:۳۰ امروز (۴ فروردین‌ماه) در محور امیدیه – ماهشهر رخ داد، یک زن ۷۵ ساله جان باخت و یک مرد ۸۴ ساله مصدوم شد که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام رضا (ع) امیدیه انتقال یافت.

وی افزود: همچنین در حادثه برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک خودروی پژو که ساعت ۱۳:۵۱ امروز در محور شوش – اندیمشک رخ داد شش نفر مصدوم شدند.

شرهانی بیان کرد: چهار مصدوم این حادثه که دو پسر بچه ۱۱ و ۱۲ ساله، یک مرد ۲۶ ساله و یک زن ۳۳ ساله بودند توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان نظام مافی شوش انتقال یافتند و دو مرد ۴۰ و ۵۱ ساله در محل درمان شدند.

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی کوئیک و یک موتورسیکلت نیز که ساعت ۱۴:۵۱ امروز در منطقه هفت تپه شوش رخ داد دو پسر ۱۵ و ۱۶ ساله مصدوم شدند که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شدند.

وی عنوان کرد: همچنین در پی برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک وانت نیسان که ساعت ۱۶:۰۰ در محور رامهرمز – بهبهان رخ داد، هفت نفر مصدوم شدند.

شرهانی افزود: مصدومان این حادثه که یک دختر بچه ۱۰ ساله و چهار زن ۳۷، ۴۰، ۴۲ و ۴۳ ساله و دو پسر بچه چهار و ۱۱ ساله بودند، در محل حادثه درمان شدند.

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در پی واژگونی یک دستگاه خودروی وانت نیسان نیز که ساعت ۱۶:۵۱ امروز در محور اندیکا – ایذه جنب سد شهید عباسپور رخ داد، شش نفر مصدوم شدند که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی انتقال یافتند.

این خبر باز نشر از منبع بوده و رویداد شهر هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا